**********

Прапор - це державний символ,

він є в кожної держави;
це для всіх - ознака сили,
це для всіх - ознака слави.
Синьо-жовтий прапор маєм;
синє - небо, жовте - жито ;
прапор свій оберігаєм,
він - святиня , знають діти.
Прапор свій здіймаєм гордо,
ми з ним дужі і єдині,
ми навіки вже - народом,
українським , в Україні .
Н.Поклад

Тернистим був і є щлях нашої держави до волі та незалежності . Але сьогодні ми нарешті розуміємо те , "хто ми є" і "чиїх батьків діти" . Приємно споглядати , як на приватних будинках , державних установах майорить такий рідний синьо-жовтий стяг .

До Дня Державного Прапора України та Незалежності у бібліотеці-філії с.Підлипці проводились урочистості - години державності "Що знаєм ми про прапор наш і герб" та "Держава наша є і вічно буде" .

/Files/images/celo/pdlipts/2017/100_5566.JPG /Files/images/celo/pdlipts/2017/100_5572.JPG /Files/images/celo/pdlipts/2017/100_5577.JPG

************

Чорним болем дихнув на нас Чорнобиль . Чорна хмара тривоги висне над світом й до нині . А минув від того чорного квітневого дня не один десяток літ . Проте память людська стійкіша, ніж кілометри хроніки , стоси газетних сторінок, спецвидань і звітів . Память людська кричить болем.... Чорним болем.

Відійдуть в історію і зітруться з памяті прийдешніх поколінь багато сторінок людського буття , але трагедія на Чорнобильській АС , коли вибухнув її четвертий реактор завжди залишиться у памяті , як приклад величі людського розуму і водночас безпорадності перед витвором своїх рук . Атом , який працював на благо людства , в одну мить перетворився у його найбільшого ворога : безжалісного та підступного. І сьогодні ми згадуємо тисячі людей , хто ціною свого здоровя і життя боролися за майбутнє своїх прийдешніх поколінь . 26 квітня у бібліотеці-філії с.Підлипці була проведена презентація книги "Чорнобиль.Память".та розкрита книжкова викладка книг "Чорнобиль - минуле, теперішнє і майбутнє"

/Files/images/celo/pdlissya/2017/2017/d/100_5512 (1).JPG /Files/images/celo/pdlipts/2017/100_5516.JPG

***********

В історії залишаються імена , які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує все людство . До них належить й їмя великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка . Весь свій могутній талант він присвятив служінню народів . "Історія мого життя, - писав поет, - становить частину історії моєї Батьківщини". Батьком української нації , пророком називають лише Т.Шевченка .

10 березня 2017 року у актовій залі Підлипецької школи було святково і багатолюдно, адже проходило літературно-музичне свято "Збулись твої пророчі мрії і час оновлення настав" . Проводили свято вчитель української мови та літератури Дмитрак М.І та вчитель музики - Боднар Г.Я. Долучилась до цього заходу і зав.бібліотекою с.Підлипці Бохонко Л.Й., яка допомагала користувачам у підборі літетратури та розкрила книжкову виставку творів Тараса Шевченка і про його життя і діяльність , біля якої провела і огляд .

Поетичні твори , пісні , літературні сценки пророка поета зачаровували глядачів, а доповненням свята стала виставка малюнків учнів школи по творчості поета "Весна починається з Шевченка".

/Files/images/celo/pdlipts/2017/100_5488.JPG /Files/images/celo/pdlipts/2017/100_5482.JPG /Files/images/celo/pdlipts/2017/sauog2z1Gng.jpg /Files/images/celo/pdlipts/2017/y9XlZDJNx7E (1).jpg

********

2016

***************

У вівторок , 23 серпня в бібліотеці-філії с.Підлипці було проведено урочистості до дня Прапора та дня Незалежності . Година державності "Усе це моя країна і з гордим ім ям - Україна" пройшла у святковому настрої та з цікавістю . А організували захід зав.бібліотекою с.Підлипці Бохонко Л.Й. та бібліотекар с.Плугів Дунська Л.О.

/Files/images/celo/pdlipts/100_5306.JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5317.JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5318.JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5329.JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5332.JPG

*********************

Зав.бібліотекою с.Підлипці Бохонко Л.Й була проведена краєзнавча година-подорож "Стежками рідного села" . Багато цікавих місць є в нашому селі: це і поле Лоскотів , і гора Татарка, і легендарна липа, яка як кажуть легенди, бачила самого Богдана Хмельницького , це і вулиця Парцеляни, яка колись називалася - Переселяни , і Висока Гора... А щоб обійти всі інші куточки нашого села, замало буде і цілого дня . Все це наша історія і ми повинні не тільки знати її , але й побачити на власні очі його красу і неповторність .

/Files/images/celo/pdlipts/101_1829 (1).JPG /Files/images/celo/pdlipts/94Nra9HBYXc.jpg /Files/images/celo/pdlipts/101_1749.JPG /Files/images/celo/pdlipts/BU63UbQRPBw.jpg /Files/images/celo/pdlipts/101_1839.JPG

****************

"Літературний вернісаж" - під такою назвою сьогодні була організована ккнижкова виставка зав.бібліотекою Бохонко Л.Й. у приміщенні сільської Ради с.Підлипці . В цей день тут було людно , адже проходила чергова сесія депутатів сільської Ради . Книгами різноманітної тематики цікавились як і депутати так і відвідувачі цієї установи . А епіграф виставки звучав так : " ...Відпочинок - це не тільки сонце, море , футбол , мандрівки...Повірте , без читання і літо не літо" .

/Files/images/celo/pdlipts/100_5243[1].JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5245[1].JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5248[1].JPG

*************

/Files/images/celo/pdlipts/100_5219.JPG

В неділю 22 травня в народному домі с.Підлипці проводився творчий огляд художніх колективів та аматорів народного мистецтва , в якому взяли участь заклади культури трьох сільських рад: Струтинської, Вороняцької та Підлипецької . Осторонь заходу не залишилися і бібліотеки-філії . Для присутніх була рокрита книжкова виставка "Моя карїна - Україна" та представлені вишивки з бісеру .

/Files/images/celo/pdlipts/100_5217.JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5220.JPG

****************

/Files/images/celo/pdlipts/100_5051.JPG

Так! Я буду крізь сльози сміятись,
Серед лиха співати пісні
Без надії таки сподіватись
Жити буду! Геть думи сумні!

Таким епіграфом розпочалась літературна година "Забуття не суджено мені" , присвячена 145 річчю від дня народження Лесі Українки у бібліотеці-філії с.Підлипці , а для користувачів бібліотеки розкрита виставка "Незгасаюча зірка України".

/Files/images/celo/pdlipts/100_5055.JPG /Files/images/celo/pdlipts/100_5058.JPG

****************

Днями минає вже два роки, як криваві події на Майдані вразили весь світ . Згадаймо всіх невинно -убієнних і у хвилині мовчання запалімо свічку скорботи за Небесною сотнею .

В бібліотеці-філії с.Підлипці розгорнута книжково-ілюстративна виставка "Лицарі звитяги" присвячена цій сумній даті .

/Files/images/celo/pdlipts/100_5046.JPG

*********************

"Цікавий світ дитячих книг"

Нещодавно до Підлипецької сільської бібліотеки завітали учні 1-2 класу разом з класними керівниками п.Войцехівською М.Я. та п.Маланюк Г.Р. Зав.бібліотекою Бохонко Л.Й. познайомила дітей із бібліотекою, провела бібліотечний урок "Цікавий світ дитячих книг", а юні читачі взяли активну участь в ігровій вікторині "Чарівна і добра казка"

*************************

5.04.2015 р.

НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ ЛЬВІВЩИНИ


Зав.бібліотекою с.Підлипці Бохонко Л.Й. проведено перший етап конкурсу "Найкращий читач Львівщини 2015 р." . У конкурсі взяли участь 11 читачів серед учнів 6-7класів . Конкурс був проведений у вигляді вікторини. Питання вікторини побудовані за творами шкільної програми та по творчості всесвітньо відомого казкаря Г.-К.Андерсена, так як конкурс проходив у його ювілейний 210 рік з дня народження .Члени журі - вчителі Дмитрак М.І. та Зелена О.В. визначили найкращих знавців вікторини - Барило В.Б. уч. 6 кл. та Дяків М.В. уч.7кл. Вони візьмуть участь у другому - районному - етапі конкурсу .

*************************************

Бібліотека-філія с.Підлипці

************************************

Всеволод Нестайко! - і відразу на обличчях переважної більшості дітей розквітають усмішки. І немає нічого дивного : адже дитячий письменник своїми веселими, дотепними, мудрими й непересічними повістями і казками радує, веселить і повчаєвже не одне покоління читачів, бо за плечима в нього десь під сотню виданих книжок , ціла авторська бібліотека.

В бібліотеці-філіалі с.Підлипці розкрито книжкову виставку "Сонячний казкар із Бердичівщини" , присвячено 85-річчю з дня народження Всеволода Нестайка , чудового і чарівного письменника-гумориста і казкаря, твори якого підкорили серця юних читачів чи не всього світу. А ще підготовлено й проведено літературний портрет "Я родом з дитинства".
Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.