************

До річниці вшанування памяті жертв Голодомору в бібліотеці с. Вороняки оформлена виставка-реквієм "Голодомор: почуті голоси крізь мовчання".

/Files/images/celo/voronyaki/IMG_3165.jpg

*******

11 червня 2017 року у селі Вороняки відбулись фестини стрілецької та повстанської пісні. Святкування відбулось у лісі на місці Криївки воїнів УПА на Жалясках. Участь у заході брали також села Шпиколоси, Ремезівці та Підгіря. Традиційно святкування розпочалось із Богослужіння, під час якого було освячено Джерело, монументальний знак Тризуб і Прапор України. Після урочистих привітань священників культурну програму продовжили колективи художньої самодіяльності зі сіл Вороняки, Шпиколоси, Ремезівці та Підгіря. На закінчення всі учасники разом заспівали ,,Боже, великий, єдиний".

/Files/images/celo/voronyaki/IMG_3068.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_3070.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_3071.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_3074.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_3081.jpg

****************

2014 рік забрав у вічність найкращих синів і дочок України, людей високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують дочок і синів, діти - батьків. Пролита кров зобов'язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.З нагоди третьої річниці пам'яті Героїв Небесної Сотні бібліотека спільно з Народним домом провели вечір пам'яті ,,Пам'ятайте їхні імена".Із вступним словом до присутніх звернувся парох села о. Михайло Смолінський. На заході були прочитані вірші, присвячені памяті героїв та прозвучали пісні ,,Полинова доля ", ,,Над землею тумани", ,,Небесна Сотня України". Бібліотекар оформила книжкову викладку ,, Герої не вмирають"

 /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2906.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2907.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2911.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2913.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2916.jpg /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2914.jpg 

**********************

/Files/images/celo/voronyaki/IMG_2576.JPG

28 лютого 2016 року бібліотека с.Вороняки спільно з Народним домом провели літературний вечір "Незгасаюча зірк4а України", присвячений 145-річниці від дня народження Лесі Українки. В програмі вечора учасниками були прочитані вірші Лесі Українки "До мого фортепіано","Конвалії", "Уста говорять", театралізовано уривок з "Лісової пісні" .

В бібліотеці та Народному домі оформлено книжкову виставку "Зорій довіку серед нас"

/Files/images/celo/voronyaki/IMG_2558.JPG /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2559.JPG /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2564.JPG /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2574.JPG

******************

До Дня бібліотекаря 30 вересня 2015 року в амбулаторії було проведено засідання за круглим столом "Бібліотека - населення", де були присутні працівники амбулаторії. Бібліотекар коротко розповіла для чого потрібна бібліотека, які види послуг надає книгозбірня. Також проведено перегляд нових надходжень літератури.

/Files/images/celo/voronyaki/IMG_2247.JPG /Files/images/celo/voronyaki/IMG_2250.JPG

********************

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.