Зустріч з Олегом Рибчинським

8 лютого 2018 року в читальному залі Золочівської ЦРБ ім.Франка відбулася зустріч з Олегом Рибчинським . Презентувалась творчість сучасного львівського письменника для працівників Золочівської ЦБС та користувачів бібліотеки.

Автор книг "Чорні морелі" , " Солодкий гріх, або анатомія зради" , "Через пекло до раю" - практикуючий лікар, наділений талантом письменництва. Вміє захопити читача з першої сторінки, заінтиригувати та тримати в напрузі аж до кінця твору .

Розпочала зустріч зав.відділом обслуговування Інна Джегур, яка представила шановного гостя та надала йому слово. Бібліотекар відділу обслуговування Віра Шафранська зачитала філософські уривки з останньої книги "Через пекло до раю", які б мали зацікавити майбутніх читачів.

Цікава розповідь Олега Рибчинського переросла у жвавий діалог з присутніми . Ніхто не залишився байдужим. А кульмінацією зустрічі стали автограф - та фотосесія автора з шанувальниками.

Щиро дякуємо Олегу Рибчинському за цікаву, душевну розмову та сподіваємось на нові зустрічі в стінах районної бібліотеки.

Кiлькiсть переглядiв: 150

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.