Святкуємо подорожуючи

Відзначаючи Всеукраїнський день бібліотек працівники Золочівської ЦБС вирушили у мандрівку в Хотин та Кам'янець-Подільський.

Тут оспівують крила. Не тільки поети. Тут хочеться літати усім. Навіть не літати - ширяти . Як птах, відчувши спрагу крил, хмеліти від радості висоти й краси у барвах і фантазіях природи. У кругойдучих мереживах вільного безнастанного польоту.

Тутешня природа мовби заприсяглася саму себе перевершити!

Кам'янець-Подільський - третє місто в Україні (після Києва і Львова) за кількістю (до 200) історико-архітектурних пам'яток. Кандидат на внесення до Списку пам'яток світової історичної спадщини ЮНЕСКО.

Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця"


Кам'яний міст, кам'яні ж береги, й стіни, й сходинки, що ламаними стрімкими маршами відчайдушно спадають од мосту вниз.
Костьол Св. Петра і Павла ( кафедральний), XVI-XIX ст. архітектурний ансамбль, що складається із власне костьолу, турецького мінарету, Тріумфальної арки й дзвіниці. Комплекс будівель костьолу використовується Дієцензією римсько-католицької церкви.
Магістрат польський XV-XIV. Міська ратуша.

Костьол Св. Трійці (1750-1765) Тринітарського монастиря.

Фортецяу містіКам'янець-Подільський. Відома зXIV століттяяк частина оборонної системи містаКам'янець, колишньої столиціПодільського князівстваXIV–XVст.,Подільського воєводстваXV–XVIIIст., а даліПодільської губернії(1793–1924pp.). Є складовою частиноюНаціонального історико-архітектурного заповідника «Кам'янець», що належить до«Семи чудес України».

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.