Золочівські фестини Наші 2018

З 30 листопада по 1 грудня у Золочеві проходили Золочівські фестини «НАШІ». 30 листопада у фойє Золочівського районного Народного дому відбулася "Книжкова толока".

Жителі міста та району мали змогу придбати різні книги видавництв: Урбіно, Піраміда, Старого Лева, Апріорі, Свічадо, Терра інкогніта, Академія, А-БА-БА ГА-ЛА-МА-ГА.

Цього ж дня в читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: “Сучасна культура як важливий націєтворчий чинник та відповідь на виклики сьогодення” за участю гостей: Марії Чумарної, Ярослави Павличко, Катерини Немири, Наталії Матолінець, Анни Хоми, Наталії Гурницької, Богдана Кухти, книгознавця, волонтера Любові Хомчак, волонтера і журналістки Віри Олеш, мисткині Ольги Берези. Участь у круглому столі взяв участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник.

В рамках фестин "НАШІ" в читальному залі Золочівської ЦРБ для працівників Золочівської ЦБС була організована зустріч з Ярославою Павличко, Наталею Гурницькою і Вірою Олеш, яка провела майстер - клас по хусткуванню.


Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.