Презентація книжки “Чари Різдвяної ночі” Лесі Рупняк

22 грудня в читальній залі Золочівської районної бібліотеки відбудеться презентація книжки “Чари Різдвяної ночі” відомої української журналістки Лесі Рупняк.

Біографічна довідка

Леся Рупняк – журналіст, публіцист, культуролог. А найважливіше – наша землячка. Свого часу вона закінчила Золочівську середню школу №2, пізніше – факультет журналістики Львівського державного (нині Національного) університету ім. Івана Франка, стажувалася в Школі міжнародної журналістики (Чікаго). Працювала редактором відділу національного відродження часопису «За вільну Україну», головним редактором львівських тижневиків «Неділя», «Неділя плюс», дитячого журналу «Мавпа Фрузя», спеціальним кореспондентом «Eastern Economist» – першого в Україні американського журналу для інвесторів, а також київських видань – газет «Шлях перемоги», «Закон і обов’язок», «Нація і держава». Зараз живе у Львові, займається дослідницькою діяльністю в сфері народної обрядовості, публікується в ряді українських і зарубіжних видань.

/Files/images/2018/12/IMG_8796.JPG /Files/images/2018/12/IMG_8826.JPG /Files/images/2018/12/IMG_8828.JPG /Files/images/2018/12/IMG_8805.JPG

/Files/images/2018/12/IMG_8795.JPG

Під час зустрічі у Золочеві авторка розповіла про бабцю, яка вплинула на те, що Леся Рупняк захопилася літераторством. У книзі описані підготовка до Різдва, українські різдвяні традиції.

У Золочеві відбулася презентація книжки “Чари Різдвяної ночі” Лесі Рупняк

Інтерв'ю із Лесею Рупняк про "Чари Різдвяної ночі"

Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.