Відкриття центру надання адміністративних послуг

29 листопада 2013 року у Золочеві, за адресою вул. Чорновола, 3 урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг Золочівської райдержадміністрації В офіційному відкритті брали участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало, голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова районної ради Володимир Недзельський, Золочівські декани УГКЦ та УАПЦ о. Михайло та о. Василь, суб’єкти надання адміністративних послуг, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, представники бізнесових структур Золочівщини.

У вітальному слові Олег Сало відзначив, що реформа у сфері надання адміністративних послуг розпочата з ініціативи Президента України і першим кроком в даному напрямку було ухвалення Верховною Радою України 6 вересня 2012 року Закону України "Про адміністративні послуги", який чітко регламентує процес отримання адміністративної послуги. Важливість впровадження реформ Президента України, зокрема щодо створення для громадян найбільш оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю, доступністю, зручністю отримання необхідних документів.

«Сьогодні ми йдемо європейським шляхом, і прагнемо зруйнувати усі бар’єри між чиновниками та українськими громадянами. Президент України ставить перед нами чітке завдання, аби такі Центри надання адміністративних послуг були у кожному районі області. І до кінця цього року ми це завдання виконаємо», – зазначив очільник області.

Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий відзначив, що Центр надання адміністративних послуг, який розпочинає роботу в Золочівському районі, створений для його мешканців та підприємців, які зможуть за принципом «єдиного вікна» на сьогоднішній день прозоро отримати більше 40 адміністративних послуг, а також послуг Дозвільного офісу. В роботі Центру прийматимуть участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, які надаватимуть суб’єктам звернень безкоштовну інформацію щодо вимог та порядку реалізації їх прав та законних інтересів.

Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий подякував голові облдержадміністрації Олегу Салу за сприяння у проходженні коштів для закупівлі обладнання ЦНАПу. Голова районної ради Володимир Недзельський привітав всіх присутніх з вагомою подією для жителів району. Побажав працівникам плідної співпраці з населенням сподіваючись, що Центр буде працювати стабільно та злагоджено на користь громаді, покращивши доступ до інформації та отримання консультацій з будь-яких питань за кращими європейськими зразками.

Кiлькiсть переглядiв: 502

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.