Методично-бібліографічний відділ
в своїй практичній діяльності керується керівними матеріалами вищестоящих організацій, "Положенням про централізацію державних масових бібліотек, рекомендаціями методичних центрів, Положенням про відділ, посадовою інструкцією та іншими документами які регламентують діяльність відділу, перспективними і річними планами ЦБС і відділу, наказами та розпорядженнями директора ЦБС.

Методично-бібліографічний відділ спільно з відділами центральної районної бібліотеки, районної бібліотеки для дітей надає методичну та практичну допомогу структурним підрозділам ЦБС. Впроваджує ефективні форми і методи рекомендації книги, бібліотечного і інформаційно-бібліографічного обслуговування на основі комплексного підходу, з врахуванням особливості різних груп користувачів. Проводить вивчення і узагальнення передового досвіду різних бібліотек, впроваджує його в практику роботи ЦБС.

Методично-бібліографічний відділ надає консультативну і методичну допомогу бібліотекам інших систем і віддомств району, по всіх напрямках їх діяльності. Велику увагу приділяє підвищенню кваліфікації працівників ЦБС шляхом проведення семінарів, нарад, методичних днів. А також "Школи молодого бібліотекаря" з новопризначеними працівниками.

/Files/images/P3060380.JPGЗав. методично-бібліографічним відділом Золочівської РЦБС - Ганна Остапівна Поцілуйко.

/Files/images/P3070389.JPGМетодист І категорії методично-бібліографічного відділу Галина Михайлівна Ткачишин

/Files/images/Серба Г(2).JPGПровідний бібілограф Золочівської РЦБС - Галина Ярославівна Серба


Кiлькiсть переглядiв: 572

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.