Інформація про Золочівську ЦРБ

Золочівська центральна районна бібліотека ім.І.Франка - найбільший структурний підрозділ бібліотечної системи району, сучасний просвітницький, культурно-інформаційний центр.

Бібліотека

/Files/images/novini/CIMG1356.JPGПід час екскурсії до бібліотеки

Просторе приміщення бібліотеки розташоване в Народному домі ім.І.Білозіра, займає площу 650 кв. м.Гостинно зустрічає користувачів бібліотеки краєзнавчий куток «З народних джерел» зібраний працівниками бібліотек району.

/Files/images/1.jpg

До послуг користувачів бібліотечний фонд, що налічує 51380 примірників. На абонементі представлено універсальний фонд документів для користувачів різних вікових категорій, що сприяє задоволенню читацьких запитів та уподобань.

Про наш читальний зал:

В читальному залі представлені 45 назв газет та журналів різноманітної тематики, довідковий та інформаційний фонд. Систематично оновлюються книжново-ілюстративні виставки актуальної тематики.

Читальний зал Золочівської ЦРБЧитальний зал Золочівської ЦРБ

Структура нашої бібліотеки:

Про структуру бібліотеки ви можете дізнатись із розділу "Структура бібліотеки"

Відділ комплектування та обробки літератури. У цьому розділі ви знайдете докладну інформацію про доокомплектування бібліотечного фонду Золочівської ЦРБ.

Методично-бібліографічний відділ

Відділ організації та використання бібліотечного фонду

Відділ обслуговування користувачів (абонемент, читальний зал, юнацька кафедра)

Для користувачів - все можливе

Колектив бібліотеки робить все можливе для того, щоб надати золочів’янам і жителям району такий рівень послуг, який їм потрібен і на який вони заслуговують, щоб бібліотека стала невід’ємною частиною життя населення, місцем куди було б приходити корисно і престижно. Бібліотекарі прагнуть забезпечити освітні, культурні, дозвілеві потреби читачів шляхом надання їм кваліфікованого, повного та оперативного бібліотечного обслуговування.

Кiлькiсть переглядiв: 1382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.