20 березня 2016 року проходив загальнообласний день читання. У бібліотеці с.Розворяни з учнями 1-4 класі проведено читання казки Івана Франка "Лис Микита" присвячений творчості письменника до 160 р. з дня народження.

Гостювали у казці Пастернак Сашко, Ткаченко Діана та Ірина, Решітняк Анастасія, Пастернак Юліана, Марцинів Марія.

/Files/images/celo/rozvoryani/img654.jpg

У тиждень дитячого читання у бібліотеці проведено ряд заходів : свято книги "Скарб таємничий з книжкової полиці", вікторина "Що за диво ці казки", обговорення книги Всеволода Нестайка "Тереадори з Васюківки", конкурс дитячих робіт "Змалюю світ своїми кольорами" та ін.

Читачі ознайомилися з періодичними виданнями для дітей, які надходять у бібліотеку відмітивши для себе щось важливе і цікаве.
У бібліотеці оформлено тематичні полички: "У світі казок І.Франка", "Великий дар творити для дітей" (Л.Воронина), "Нові імена для дітей", "Прометей українського слова (Т.Шевченко).

На заході була присутня завідувачка Народним домом "Просвіта" Петрів Надія Юліанівна, яка розповіла про деякі книги для юного читача, наголосила на тому, що їх потрібно цінувати, бо тільки з книг ми черпаємо мудрість і знання. Зачитала ряд повчальних казок і підкреслила, щоб діти не забували відвідувати бібліотеку.

/Files/images/celo/rozvoryani/img653.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 305

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.