**********

22 січня бібліотекою с.Почапи спільно з Народним домом було проведено годину державності "Соборність - найцінніший скарб" та оформлено викладку літератури "Квітуй, моя Соборна Україно"

/Files/images/celo/pochapi/2018/1/IMG_4370.JPG /Files/images/celo/pochapi/2018/1/IMG_4371.JPG /Files/images/celo/pochapi/2018/1/IMG_4373.JPG

************

З нагоди Різдвяних свят в бібліотеці с.Почапи було оформлено книжково-ілюстративні викладки літератури " У наш край приходить Миколай", "Зима прийшла та свят принесла", "Колядують зорі на Різдво Христове"

/Files/images/celo/pochapi/2018/1/IMG_4359.JPG /Files/images/celo/pochapi/2018/1/IMG_4360.JPG /Files/images/celo/pochapi/2018/1/IMG_4364.JPG

***********

2017

**********

Згадайте нас – бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно.

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років. Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій. Пекло, створене в Україні на початку 30-х років ХХ століття, не можна ні з чим порівняти ні у вітчизняній, ні у світовій історії.

Плаче за своїми дітьми Україна-мати. Плаче і не може втішитись, бо їх немає. Підносить молитву церква Христова, щоб Господь упокоїв їхні душі праведні.

З цієї нагоди в бібліотеці с.Почапи було проведено годину скорботи «Голодомор – невиплакані сльози України», який підготували бібліотека спільно з Народним домом.

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4344.JPG /Files/images/celo/pochapi/IMG_4349.JPG

**********

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4338.JPG

***********

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4337.JPG

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4339.JPG

6 листопада в бібліотеці-філії с.Почапи було проведено літературну годину "Образ пророка рідного краю" до 206-річчя з дня народження М.Шашкевича та оформлено книжково-ілюстративну виставку "Славимо великого Будителя"

***********

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільших шанованих свят — Покрова Пресвятої Богородиці в народі його ще називають Третя Пречиста. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події далекої Візантійської епохи, з якої походить коріння національного українського свята. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

З цієї нагоди в НД с.Почапи було проведено історичну годину «Синів Україно твоїх не забули, які полягли у боях», який підготували бібліотека спільно з Народним домом.

Також була оформлена викладка літератури «Покрова – свята покровителька».

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4318.JPG /Files/images/celo/pochapi/IMG_4323.JPG

**********

24 серпня 2017 року в селі Почапи біля фігури-каплички Матері Божої відбулося святкування з нагоди 26 річниці Незалежності. Було відправлено Молебень до Божої Матері, та посвячення пам'ятного знака "Небесної сотні" (О.Павло).

З привітальним словом виступив сільський голова В.Купреєв.

З літературно-музичною композицією " Держава наша є і вічно буде" виступили церковний хор та діти с.Почапи. Захід підготували працівники культури.

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4246.JPG /Files/images/celo/pochapi/IMG_4252.JPG /Files/images/celo/pochapi/IMG_4253.JPG /Files/images/celo/pochapi/IMG_4254.JPG /Files/images/celo/pochapi/IMG_4245.JPG

***********

В бібліотеці-філії с.Почапи оформлено книжкову виставку "Свято Спаса святкуємо, усім радість даруємо"

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4236.JPG

****************

У колі річних свят Купало є одним із найголовніших, і відзначається урочисто і пишно. Цьому сприяє пора його проведення: сонце в цю пору найсильніше, трави і квіти найбільш цілющі.
Івана Купала - день літнього сонцевороту, символізує єднання сонця і води, свято краси, молодості, очищення.

Про цікаві купальські обряди, звичаї, традиції святкування Івана Купала в бібліотеці с.Почапи проведено фольклорну мандрівку дітям "На Івана, на Купала", де відбулося плетіння вінків, купальське вогнище. В наш час традиції свята зберігаються і відроджуються.

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4230.JPG

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4231.JPG

**********

Година інформації "Конституція - гарант прав і свобод людини"

Конституція визначає головний порядок у державі та права її громадян. Наш світ підкоряється певним законам: є закони природи, які упорядковують життя на Землі, є закони Божі — закони найвищої моралі, що допомагають нам відокремлювати добро від зла. А є державні закони — правила існування в суспільстві, яких мають обов’язково дотримуватися всі громадяни тієї чи іншої країни.

З цієї нагоди 25 червня в бібліотеці-філії с. Почапи проведено годину інформації "Конституція - гарант прав і свобод людини".

/Files/images/celo/pochapi/IMG_4216.JPG /Files/images/celo/pochapi/IMG_20170625_194023.jpg

****************

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_3197.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_3200.JPG

******************************

Протягом року були оформлені книжково-ілюстративні виставки до державних і релігійних свят "Маленьке диво на долоні", "Срібна купальська роса","Велична і свята ти, мати-Україна" і інші.

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_3191.JPG

До Дня Незалежності було підготовлено і проведено разом з Народним домом с.Почапи концерт .
З вступним словом виступив голова сільської Ради Купреєв В.А.


/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_3170.JPG

*****************

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2809.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2807.JPG

**********************

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2792.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2779.JPG

*********************

В другу неділю травня до Дня Матері було проведено літературно- музичну композицію « Уклін тобі, кохана нене».

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2838.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2880.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2871.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2845.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2910.JPG

/Files/images/celo/koltv/pochapi/IMG_2904.JPG


У бібліотеці-філії с.Почапи відсвяткували 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Було проведено літературну годину "Шевченкові думки переживуть віки" для учнів молодших та середніх класів.Читали поезії Т.Шевченка Сорока Оля , Попович Богдан, Попович Таня, Черниш Ярина та ін.

Галереї "Бібліотека-філія села Почапи"

----------------------------------------------------------------------------------

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.