2017

**************

Щороку 26 квітня весь світ схиляє голови перед подвигом українців, які винесли на власних плечах тягар боротьби з наслідками Чорнобильської катастрофи. Трагедія на Чорнобильській АЕС ніколи не буде забута. В бібліотеці с.Трудовач 23 квітня було проведено історичну годину "Під полиновою зорею" і оформлено книжкову виставку на цю тематику.

Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає, Годинник життя безупинно іде… Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

/Files/images/celo/trudovach/ugpdQu6VE18.jpg

************

В неділю 12 березня в с.Трудовач відбулося літературне свято до дня Шевченкових днів "Шевченко наш від для усіх століть". Бібліотекарем була оформлена книжкова викладка "Шевченкове слово в віках не старіє". На святі були присутні депутати і голова сільської ради Волошин І.

Є імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким для українців стало імя Тараса Шевченка. І не дивно, бо його поезії й досі викликають у людей почуття гордості і захоплення, своєю красою, силою свого слова і народною мудрістю.Творчість великого Кобзаря нікого не може лишити байдужим. Низький поклін і щира подяка від усіх поколінь. Ми тебе не забудем Тарасе!

/Files/images/celo/trudovach/nV-6iQTEgzk.jpg /Files/images/celo/trudovach/7NlA2hbST3E.jpg

************

6 січня, коли зійде перша зірка, що сповістить світові про народження Сина Божого ми сідаємо до Святої вечері. І вітаємо одне одного словами "Христос народився".В наші оселі прийшло Різдво ...Саме Різдво знаменує прихід на землю Спасителя, на якого людство чекало багато тисячоліть, тому історію Різдва має знати кожен християнин. У селі Гологірки бібліотекар підготувала вертеп, який відвідав кожну домівку, відтворивши історію народження Христа.

/Files/images/celo/trudovach/Фото0338.jpg

*****************

2016

********************

24 серпня у бібліотеці с.Трудовач було проведено година державності "Ми - діти твої, Україно!"

 Вишита колоссям і калиною, Вигойдана співом солов'я, Звешся величаво - Україною, Земле зачарована моя.

/Files/images/celo/trudovach/DSC_0219.jpg

***********

15 травня у с.Трудовач бібліотекою та Народним домом було проведено свято матері "Вона - любов,печаль і втіха".

/Files/images/celo/trudovach/IbUhalyKnbc.jpg /Files/images/celo/trudovach/kxjCM4f59Vg.jpg /Files/images/celo/trudovach/lqhq_fB22d0.jpg

*************

13 березня в Народному домі с.Трудовач разом з бібліотекою було проведено Шевченкове свято "Земний уклін тобі Тарасе". Також був проведений перегляд літератури бібліотекарем Боршовською О.П. "Шевченкове слово в віках не старіє".

„Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!”

/Files/images/celo/trudovach/1 (2).jpg /Files/images/celo/trudovach/JEB8rtezvTc (1).jpg /Files/images/celo/trudovach/87LzwiogUKk.jpg

*****************

10 травня у бібліотеці с.Трудовач було проведено свято матері "Уклін тобі, кохана ненько". 
 Ніщо не вічне, вічні матері,
 Вже й тоді, як нікому стрічати,
 Допоки сонце сяє на горі
 У кожного живе у серці мати...
 

*****************

"Мандрівка у книжковий світ"

У бібліотеці с.Трудовач відбувся бібліотечний урок для учнів 1-4 класів "Подорож до Книголенду", який для юних користувачів провела сільський бібліотекар Боршовська О.П.

 
Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.